HUGE Furniture Clearance - Click -> HERE <- Now!
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
The perfect centerpiece for your transitional space, this gorgeous buffet piece packs all the style and storage you need. The deep ebony finish fits seamlessly with the rich brown base accents for an on-trend color combination. With three gorgeously receded glass front cabinets, adjustable shelves, and ample wine shelves, this piece delivers on style and storage. The decadent gleaming copper hardware brings an antique touch, making this buffet the showstopper in any space.
| Storage | Yes |
|---|
| Collection | Waterfall |
|---|---|
| Features | Drawer(s) and Cable Access |
| Style | Transitional |
| Type | Buffets |
| Carton Volume | 32.229 |
| Carton Weight | 114.000 lb |
| Product Weight | 114 lb |
| Weight | 114 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 65 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Waterfall |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
No account yet?
Create an Account
Reviews
There are no reviews yet.