HUGE Furniture Clearance - Click -> HERE <- Now!
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
The Hamilton accent table brings an extra spark of flair that fits into any space. Fashionable and functional, this gleaming brass metal table stands atop an on-trend marble base. Perfectly paired with the Hamilton ottoman, or a statement all its own, this accent table is the missing piece for any modern space.
| Collection | Hamilton |
|---|---|
| Style | Modern & Contemporary |
| Type | End Tables |
| Carton Volume | 3.200 |
| Carton Weight | 30.000 lb |
| Product Weight | 30 lb |
| Style | Modern & Contemporary |
| Carton Volume | 3.193 |
| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 11 × 22 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | White |
| Style | Modern & Contemporary |
| Collection | Hamilton |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
No account yet?
Create an Account
Reviews
There are no reviews yet.