HUGE Furniture Clearance - Click -> HERE <- Now!
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Bring the inviting look of vintage charm to your living spaces with the Plymouth lamp table. Featuring intricately spool-turned legs and trestles, carved accents and a distressed graywash finish with contrasting medium brown top, this table is sure to add warmth and character to your living space.
| Collection | Plymouth |
|---|---|
| Style | Modern & Contemporary |
| Type | End Tables |
| Carton Volume | 3.649 |
| Carton Weight | 31.000 lb |
| Product Weight | 31 lb |
| Style | Modern & Contemporary |
| Weight | 31 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 26 × 27 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Modern & Contemporary |
| Collection | Plymouth |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
No account yet?
Create an Account
Reviews
There are no reviews yet.