HUGE Furniture Clearance - Click -> HERE <- Now!
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Add effortless style and architectural appeal to your living room with the Waterfall round end table. This striking table features a timeless silhouette defined by clean lines and simple geometric shapes, including a substantial sculptural crisscross base that supports the top. Group and nest this table with the coordinating Waterfall round coffee table for added visual interest and function. The Waterfall round end table is well-crafted from solid rubberwood with oak veneers and features a deep ebony finish for lasting beauty.
| Collection | Waterfall |
|---|---|
| Style | Transitional |
| Carton Volume | 3.520 |
| Carton Weight | 47.000 lb |
| Product Weight | 47 lb |
| Weight | 47 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 23 × 23 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Waterfall |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
No account yet?
Create an Account
Reviews
There are no reviews yet.