HUGE Furniture Clearance - Click -> HERE <- Now!
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
All the modern luxury you need, with natural, organic influences. Lyra is the perfect combination of nature and innovation. The sleek buffet showcases a harmonious blend of contemporary design and natural elements, creating a stylish yet inviting centerpiece for your space. Crafted with high-quality materials, it stands up to everyday use while maintaining its sophisticated charm. The perfect blend of contemporary and natural, Lyra elevates your dining area into the modern age while still feeling warm and grounded.
| Collection | Lyra |
|---|---|
| Style | Transitional |
| Carton Weight | 227.700 lb |
| Product Weight | 173 lb |
| Carton Volume | 34.260 |
| Weight | 173 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 65 × 34 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Lyra |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
No account yet?
Create an Account
Reviews
There are no reviews yet.