HUGE Furniture Clearance - Click -> HERE <- Now!
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
All the modern luxury you need, with natural, organic influences. Lyra is the perfect combination of nature and innovation. This end table hugs the optional pouf (sold separately) for easy storage and a visually appealing combination. The perfect blend of contemporary and natural, Lyra elevates your space into the modern age and still feels down-to-earth.
| Storage | Yes |
|---|
| Collection | Lyra |
|---|---|
| Style | Modern & Contemporary |
| Type | End Tables |
| Carton Volume | 10.699 |
| Carton Weight | 54.000 lb |
| Product Weight | 54 lb |
| Style | Modern & Contemporary |
| Weight | 54 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 21 × 24 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Modern & Contemporary |
| Collection | Lyra |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
No account yet?
Create an Account
Reviews
There are no reviews yet.