HUGE Furniture Clearance - Click -> HERE <- Now!
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Simple geometry creates a look of timeless elegance for your living space with the Normandy chairside table. Inspired by European architecture, this table offers a minimalist silhouette featuring an inviting, warm driftwood finish. Crafted with sustainability in mind, this Normandy table is comprised of FSC-certified wood with a scratch-resistant finish for added durability. Standing on a dignified, strong frame, this piece is sure to be a conversation starter.
| Collection | Normandy |
|---|---|
| Style | Transitional |
| Carton Weight | 50.000 lb |
| Product Weight | 34.5 lb |
| Carton Volume | 7.305 |
| Weight | 34.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 18 × 23 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Normandy |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
No account yet?
Create an Account
Reviews
There are no reviews yet.